واتر لیز در ایمپلنت

صفحه اصلی > واتر لیز در ایمپلنت

روشی نو برای مدیریت pre implant

هر چه حرفه دندانپزشکی با پیشرفت های سریع در ایمپلنت های دندانی تطابق پیدا می کند، این امر نیز مهم است که مطمئن باشید که کلینیک شما به اندازه ای تجهیز شده تا آماده رویارویی با چالش های کلینیکی قرار دادن و فضا سازی ایمپلنت های دندانی و مدیریت هر موردی از بیماری های peri implant که ممکن است بوجود آیند می باشد
با وجود ده ها هزار از ایمپلنت های دندانی که به تنهایی در چندین سال گذشته کاشته شده است و از این حیث یک رکورد و تجربه به حساب می آیند ، باز هم نیاز به یک‌ رویه با ظرافت، تاثیر گذار و مدرن همچون واتر لیزر در ایمپلنت و همچنین برای مدیریت بیماری های peri implant یک‌ الزام‌ است.

لیزر های دندانپزشکی biolase یا واتر لیزر ها، یک روش جایگزین سریع، موثر و کم را تهاجمی را به جای ابزار های جراحی کم تهاجمی ارائه می دهد.

از ویژگی های واتر لیزر در ایمپلنت ( waterlaser Express و waterlase iplus) می‌توان به پروتکل ترمیمی ایمپلنت برای جراحی بدون فلپ، بدون اسید ایمپلنت و بافت های مجاور است.

تمام ویژگی های جدید ابزار water laser (بت تیپ قابل اینسرت جهت دار "side firing")

ابزار واتر لیزر جدید ما “STF” برای از میان برداشتن رزوه های ایمپلنت به طور موثر و ایمن ایده آل است، ابزار کنترلی مستقیم و یکتای رزوه داده شده آن با زاویه ۱۸۰ درجه به دستان شما اعتماد به نفس بیشتری میدهد تا سطوح عفونی ایمپلنت در ناحیه زیر لثه را درمان کنید بدون اینکه نیاز به ایجاد فلپ داشته باشید.
در ارتباط با waterlase Express همه لیزر درمانی بافت ، پروتکل ترمیمی ایمپلنت با SFT ، راه حلی پیشگام برای مدیریت pre implant های در حد متوسط و شدید است.

  • جراحی کم تهاجمی، بدون اسکالپ، بخیه و یا باز کردن فلپ

  • درمان نواحی‌ خاص موارد تمام فک در تنها یک ویزیت

  • افزایش گردش بیمار و پذیرش مورد با تکنولوژی ترجیحی لیزر درمانی

ویژگی تیپ اینسرت (SFT) متد های سنتی
دسترسی به ایمپلنت عفونی شده زیر لثه و ما بین رزوه ها ، بدون باز کردن فلپ YES NO
موثر در بیش از حدف ۹۸ درصد بیوفیلم از سطح ایمپلنت عفونی شده YES NO
سطح تیتانیوم را تخریب نمی کند و یا به طور قابل ملاحظه ای بر دمای سطح تاثیر نمی گذارد YES NO

 

کلینیک دندانپزشکی شفاگستر ارائه دهنده بهترین خدمات واترلیزر ایمپلنت