مزیتهای ارتودنسی شفاف

از زمانی شروع درمان ارتودنسی، هرگز اصلاح موقعیت دندان‌ها تا این حد آسان و راحت نبوده است. امروزه ارتودنسی شفاف با جدیدترین روش‌ها و تکنولوژی سه‌ بعدی  بسیار دقیق و مؤثر عمل می‌کند.

ارتودنسی شفاف با الاینر کِی کِلر

الاینر کِی کِلِر، الاینر شفاف است که برای اصلاح دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد در حالی که تقریباً نامرئی بوده و به دندان‌ها چسبانده نمی‌شود. الاینر های شفاف تحول بزرگی در دندانپزشکی و ارتودنسی ایجاد کرده ‌اند.

برای درمان ارتودنسی با الاینر شفاف، برای هر بیمار الاینر اختصاصی ساخته می‌شود بنابراین دقت درمان تضمین می‌گردد. استراتژی الاینر شفاف بر مبنای تکنولوژی و پیشرفت است. به علت برنامه ‌ریزی درمانی دیجیتالی سه ‌بعدی می‌توانید حتی پیش از شروع درمان، نتایج نهایی مورد انتظار را ببینید. خوشبختانه دیگر لازم نیست براکت فلزی در دهان بگذارید بنابراین می‌توانید به راحتی درمان ارتودنسی را تحمل کنید.

مهم‌ترین تفاوت‌های الاینر شفاف با براکت فلزی

الاینر شفاف مؤثر و کارآمد و قابل پیش ‌بینی است. به علت طراحی منحصر به فرد آن، اصلاح ناهمراستایی دندان‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

الاینر شفاف، نامرئی بوده و کسی متوجه آن نمی‌شود بنابراین محدودیت‌های اجتماعی و حرفه ‌ای برایتان ایجاد نمی‌شود.

الاینر شفاف متحرک (غیر ثابت) است به این معنی که به دندان‌ها چسبانده نمی‌شود بنابراین به راحتی می‌توانید در شرایط حساس آن را از دهان خارج کنید. همچنین هنگام غذا خوردن و مسواک زدن، الاینر را از دهان خارج می‌کنید.

الاینر شفاف کاملاً دقیق و علمی است و بر اساس جدیدترین و پیشگامانه ترین روش‌ها و تکنولوژی ها طراحی و ساخته می‌شود.

فواید الاینر شفاف در مقایسه با براکت فلزی

  • جلسات مراجعه به ارتودنتیست بسیار کوتاه‌تر می‌شود و نیازی به جلسات طولانی نیست
  • بهداشت دهان بسیار آسان‌تر انجام شود
  • درد ندارد
  • به علت عدم وجود قطعات فلزی، آسیبی به بافت‌های نرم دهان وارد نمی‌شود
  • نیازی به مراجعات اورژانسی وجود ندارد
  • تقریباً غیر قابل دید است
  • در مدت زمان لازم برای حضور در مطب دندانپزشکی، صرفه‌ جویی می‌شود
  • هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را در بیاورید

نتایج درمان با الاینر شفاف

لبخند زدن و خندیدن نه تنها مُسری است بلکه فرصت‌های جدیدی برای زندگی شخصی و حرفه ‌ای افراد ایجاد می‌نماید. پژوهش‌های مختلف در سال‌های اخیر نشان داده ‌اند لبخند زدن استرس را کاهش داده و حتی موقعیت‌های شغلی را بهبود می‌بخشد. دندان‌های سالم مشخصه سلامت بدن و روان بوده و به نگرش مثبت نسبت به زندگی کمک می‌نمایند. با ظهور الاینر شفاف در ارتودنسی دیگر نیازی نیست دندان‌های خود را پنهان کنید و نگران لبخند خود باشید. با الاینر شفاف دندان‌هایتان قدم به قدم صافتر و مرتب تر میشوند. الاینر فشار ملایم و پیوسته به دندان‌ها وارد کرده و آنها را به تدریج حرکت می‌دهد. این کار تقریباً بدون درد و بدون پیچیدگی انجام می‌شود.