مزایای waterlase

صفحه اصلی > مزایای waterlase

مزایای استفاده از لیزر دندانپزشکی waterlase

فناوری همچنان برای تغییر زندگی ما به صورت روز به روز است. دندانپزشکان به طور فزاینده ای برای استفاده از لیزرهای دندانی برای مراقبت از بهداشت دهان و دندان خود از ابزارهای پیشرفته استفاده می کنند. با توجه به نوع لیزر که دندانپزشک شما از آن استفاده می کند، می تواند با موفقیت درمان بسیاری از شرایط دندانپزشکی معمول را در یک روش ملایم و مخرب به حداقل برساند.

BIOLASE نوآوری پیشرو در جهان در لیزرهای دندانی است. با هزاران لیزر که در اپراتورها در سراسر جهان استفاده می شود، میلیون ها بیمار از مزایای دندانپزشکی لیزر مانند روش های خفیف و بهبودی راحت برخوردار هستند.

سیستم برنده ما Waterlase جایگزین مناسب برای ابزار سنتی دندانپزشکی است. Waterlase با استفاده از انرژی لیزر و اسپری آب می تواند بسیاری از رویه ها را بدون استفاده از  دریل انجام دهد. ببینید که چگونه دندانپزشک شما از Waterlase برای ارائه آخرین مراقبت های بیمار استفاده می کند.

آیا دندانپزشک شما از waterlase استفاده می کند ؟

راحت تر

حتی برای افرادی که نخ دندان، برس و فلوراید را به طور مرتب استفاده می کنند، گاهی اوقات شما با حفره پایان می یابد. بین تمام تعهدات شما ممکن است وقت خود را برای برنامه ریزی دیگر قرار ندهید. با Waterlase شما لازم نیست که نگران باشید! Waterlase به اندازه کافی مناسب است و دندانپزشک شما می تواند بسیاری از نیازهای دندانپزشکی خود را در یک بازدید تکمیل کند. علاوه بر این، در برخی موارد، دندانپزشکی Waterlase شما می توانید بدون هیچ زحمتی از رفتن به متخصص یا برنامه ریزی برای چندین ویزیت دندانپزشکی را بپرهیزید.

دندانپزشکی با متد Water-Powered

Waterlase ترکیبی از آب، هوا و انرژی لیزر برای استفاده ایمن از بافت انسانی در دهان است. دندان های ما بخشی از آب است و هنگامی که لیزر با دندان تماس می گیرد، مولکول های آب را از طریق دندان برش می دهد. پس دندان هیدراته را حفظ می کند، مانع از گرما می شود و به شما تجربه ای بی دردسر را می دهد!

تقریبا بی دردسر

آیا شما از مراجعه به دندانپزشک ترسیده اید ، زیرا گوش دادن به صدای دریل در حین درمان شما را دیوانه می کند؟ یا شاید شما از سوزن دندانپزشکی وحشت زده شده اید – و در ادامه این سوال مطرح است که چه کسی دوست دارد که دفتر دندانپزشکی را با یک چهره بیمار یا پف کرده باقی بگذارد؟ این ترس های دندانی را می توان با یک دندانپزشک  تسکین داد. Waterlase یک لیزر دندان است که دندانپزشک را قادر می سازد تا حداقل و در بعضی موارد حتی بدون بیهوشی یا دریل برای انجام بسیاری از روال های دندانپزشکی استفاده کند!

کاهش ریسک آلودگی

اگر شما تا به حال مسمومیت غذایی داشته اید ، شما می دانید چه آلودگی متقاطع است: مواجهه با باکتری هایی دارای فعالیت های زیستی نامناسب هستند می توانند. پتانسیل لازم را برای آلودگی بیماران در هر محیط دندانپزشکی یا پزشکی به عنوان یک خطر واقعی و گسترده ایجاد کنند

Waterlase می تواند پتانسیل لازم را برای کاهش این خطر بدون تماس با دندان ایجاد کند. دندانپزشک برای Waterlase آموزش میبیند و می تواند با راهنمایی های لازم برای استفاده یکبار مصرف خطر و ریسک آلودگی را تا حداقل کاهش دهد، بنابراین شما لازم نیست که در مورد آنچه ممکن است در دهان شخص دیگری کار شده است نگران باشید.

ایمن و دقیق

Waterlase برای برنامه های کاربردی متعدد دندانپزشکی است که می تواند بر روی هر دو  دسته بیماران اطفال و بزرگسالان انجام شود.  یکی از بزرگترین نقاط قوت Waterlase میزان دقت آن در تمام رده های سنی است.

دریل کردن در دندانپزشکی متعارفا در از بین بردن مقدار زیادی از دندان کار شده و پایه و اساس کار تکیه بر حذف مقدار زیادی از دندان است ، و در ادامه ایت متد دریل به طور ثابت و استفاده از دریل های بار ، باعث بروز گرما ، درد ، و شکستگی های  میکروسکوپی می شود ، که احتمالا می تواند به عفونت های آینده در ناحیه پر کردگی منجر شود.

Waterlase ، از سوی دیگر ، حذف مقدار بسیار دقیق از دندان را بدون حذف اضافه ، بدون آسیب رساندن و یا ترک خوردگی بقیه دندان انجام می دهد و به دلیل دقیق بودن آن ، شما به ندرت نیاز به بیهوشی پیدا می کنید