آمل ۰۱۱-۴۴۲۳۴۵۰۲ &nbps &nbps تهران ۰۲۱-٢٦٣٠٩٢١٦   |   ۰۲۱-٢٦٣٠٩٢٠٧  
جراحی بافت های نرم دهان

جراحی بافت های نرم دهان

اشعه ی لیزر که چیزی غیر از پرتو متمرکز نور مرئی یا مادون قرمز نیست می تواند به جای تیغ جراحی به کار گرفته شود. تا به حال به این نکته اندیشیده اید که چرا حتی کلمه ی جراحی در داخل دهان نیز برایتان ناخوشایند است و گاه به سختی حاضر هستید این درمان را بپذیرید؟

کاربرد ليزر در جراحي بافت هاي نرم دهان

اشعه ي ليزر که چيزي غير از پرتو متمرکز نور مرئي يا مادون قرمز نيست مي تواند به جاي تيغ جراحي به کار گرفته شود. تا به حال به اين نکته انديشيده ايد که چرا حتي کلمه ي جراحي در داخل دهان نيز برايتان ناخوشايند است و گاه به سختي حاضر هستيد اين درمان را بپذيريد؟ شايد از احساس جريان خون در دهانتان مشمئز مي شويد و يا شايد از درد و ورم صورت بعد از درمان هراسان هستيد يا از کشيدن بخيه هاي بعد از عمل مي ترسيد. اگر مطلع شويد که دستگاهي به دنياي دندان پزشکي وارد شده است که دندانپزشک مي تواند با آن بدون حتي يک قطره خونريزي جراحي بر روي لثه، زبان، گونه و تمامي بافت هاي نرم دهان را انجام دهد و درد، التهاب و تورم بعد از عمل را به حداقل ممکن برساند و پس از آن نيازي به بخيه زدن وجود ندارد آيا باز هم بهانه اي براي به تأخير انداختن درمان خواهيد داشت؟

جراحي بافت هاي نرم دهان

اشعه ي ليزر به مانند يک تيغ تيز

جراحي که دقت و ظرافت برش آن بسيار بيشتر از چاقوي جراحي است با سرعت بسيار زياد بافت را برش مي دهد بدون اينکه حتي قطره اي خون از محل جراحي خارج شود. اين اشعه در حين برش تمامي باکتري ها و عوامل ايجاد عفونت را در محل زخم از بين مي برد و آن را کاملاً استريل مي کند و به همين دليل است که عفونت بعد از جراحي هيچ گاه پيش نمي آيد و در اکثر موارد به هيچ گونه آنتي بيوتيک نيازي نيست. اشعه ي ليزر عوامل ايجاد التهاب را هم از بين مي برد که باعث مي شود تورم و التهاب بعد از عمل به وجود نيايد. بهبود زخم پس از جراحي با ليزر به طرز معجزه آسايي با سرعت صورت مي پذيرد و در اکثر مواقع بيمار دردي را تجربه نمي کند. پس از جراحي يک لايه ي سفت و خشک بر روي زخم تشکيل مي شود که نيازي به زدن بخيه بر روي آن وجود ندارد.
انجام جراحي با ليزر براي دندانپزشک نيز بسيار خوشايند و ساده است زيرا با سرعتي باور نکردني به پايان مي رسد و خونريزي ديد جراح را مختل نمي کند و دقت بالاتر مي رود.

جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان

در عکس هاي زير يکي از جراحي هايي که در کلينيک ما انجام شده است را مشاهده مي کنيد. جراحي خارج کردن تومور چربي بلافاصله بعد از عمل کاملاً خشک و بدون خونريزي است و پس از دو هفته کاملاً بهبود مي يابد. هيچ گونه مسکن يا آنتي بيوتيکي براي بيمار تجويز نشد.

جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان جراحي بافت هاي نرم دهان